Užduok savo klausimą!
nemokamai + be registracijos

Interviu su stiliste Mingaile Skuodyte: „Darbe labiausiai padeda loginis mąstymas“

+7 balsų
428 perž.

Dalyvauk žaidime ir laimėk asmeninę spalvų analizę, kurios vertė 93 eurai!

Taisyklės: balsuokite už šį interviu viršuje kairėje pusėje arba facebooke ir atsakykite į klausimą "Koks tavo mėgstamiausia spalva?" po šiuo interviu arba facebooke?


image
 
Neturiu ką rengtis“ – dažnai stebėdama pilną drabužių spinta taria dailiosios lyties atstovė. Atpažinote save? Būtų nuostabu, jei tokių dienų būtų kuo mažiau, tačiau jų pasitaiko ir ne taip retai, kaip norėtume. Ką daryti iškilus „spintos krizei“ kalbėjomės su įvaizdžio ir stiliaus konsultante – stiliste, tinklapio Tavo stilius įkūrėja Mingaile Skuodytė. Stilistė taip pat papasakojo, kokiais deriniais verta papildyti drabužių spintą, pasidalino patarimais padėsiančiais lengviau derinti aksesuarus ir atskleidė įvaizdžio konsultanto darbo ypatumus. Ar tikrai būti stilistu – tik skaityti Vogue žurnalą ir žinoti kas madinga? Atsakymą sužinosite jau netrukus.

 

Daugeliui atrodo, kad būti stilistu užtenka tik skaityti mados žurnalus. Koks iš tiesų yra stilisto darbas?

Tikrai, daugeliui taip gali pasirodyti, bet žinių apie paskutinias mados tendencijas neužtenka nei kuriant asmeninį stilių, nei darbui fotosesijose. Žinių apie šią specialybę aš įgijau studijuodama „Įvaizdžio kosultacija, stilizmas ir mados komunikacija“ magistrantūrą vienoje iš Barselonos mados mokyklų. Ten išmokau apie žmogaus kūno antropometrinį tyrimą, apie spalvų analizę, įvaizdžio ir stiliaus kūrimą, protokolą ir visą kitą, ką šiuo metu naudoju savo darbe. Tačiau vis dar kasdien sužinau, ko dar nežinojau, todėl negaliu įsivaizduotu, kaip vien su žiniomis apie mados istoriją ar naujausias tendencijas galima būtų sėkmingai atlikti stilisto darbą.

image

Kokios asmeninės charakterio savybės svarbios šioje profesijoje?

Priklauso kurioje srityje dirbi. Nes meninis stilisto darbas nuo darbo su individualiais klientais labai skiriasi. Aš koncentruojuosi į pastarąjį, todėl man darbe labiausiai padeda loginis mąstymas, kad ir kaip būtų keista, bet traktuojant žmogaus kūną, kaip geometrinę figūrą, reikia išspręsti labai daug lygčių, kad rastum jam labiausiai tinkamą variantą. Tolerancija užima labai svarbią vietą dirbant su įvairiausiais žmonėmis, kadangi tokį darbą galėtume truputėlį sulyginti su gydytojo kabinetu, kur žmonės tiesiogine ir netiesiogine ta žodžio prasme apsinuogina ir turi jaustis labai patogiai ir saugiai. Taip pat reikia mokėti adaptuotis prie kiekvieno kliento, atsižvelgti į jo gyvenimo būdą ir jo asmeninį stilių. Žinoma, nereikia pamiršti savo estetikos, bet visiškai ignoruoti kliento pomėgius nėra veiksminga.

 

image

Kuo verta papildyti savo spintą žvelgiant į 2015 pavasario/vasaros tendencijas?

Pats geriausias variantas, savo spintą pildyti tokiais drabužiais, kurie tau tinka. Bet norint truputėlį paįvairinti savo garderobą, galima ieškoti 70-ųjų metų įkvėptų lengvų, permatomų, raštuotų audinių. Taip pat galima išsirinkti odinį arba džinsinį sijoną, kelnes ar palaidinę. Taip pat dar niekur nedingo gėlėti raštai nuo galvos iki kojų, o dar labiau išpopuliarėjo juodai balti drabužiai.

image

Kokios spalvos bus madingos šiltuoju metų laiku?

Pavasario sezoną dominuoja mėlyni atspalviai. Nuo pilkšvai melsvos iki klasikinės mėlynos, nuo vandenyno žydrumos iki elektinės. Madingos ir šiltos švelnios spalvos – mandarinas, kiaušininis likeris ir avietė. Madingiausios ši sezoną ne pastelinės, bet ir neryškios, aiškios, bet truputėlį prigesintos spalvos.

2015 metų spalva yra išrinkta Marsala (vyno)spalva, kuri labai dėkinga tuo, kad yra ganėtinai universali ir tinkanti tiek šiltos tiek šaltos kūno spalų harmonijos žmonėms.

image 

 

Kaip sužinoti kokiam figūros tipui priklausai?

Sužinoti savo figūros tipą nėra labai sudėtinga, yra milijonai teisingų aprašymų visur internete. Bet didžiausia bėda, kad tik nedaugelis iš mūsų visiškai atitinka vieną ar kita figūros tipą. Net dviems žmonėms priklausant tam pačiam kūno tipui, kūno proporcijos gali būti labai skirtingos ir todėl tinka visiškai skirtingi drabužiai. Teisingai išsiaiškinti savo kūno proporcijas galima arba stropiai studijuojant visą informaciją, kokią tik pavyksta rasti internete, arba užsisakant profesionalias paslaugas.

image 


Pagrindinės drabužių derinimo taisyklės?

Jeigu nekalbam apie aprangą pagal protokolą, oficialių derinimo taisyklių nėra. Pagal mane derinti galima viską su viskuo, priklausomai nuo to, kaip pats jautiesi suderinęs tuos rūbus ar akesuarus. Jei pasitiki savo sprendimu, niekam nekils klausimas, kodėl taip sugalvojai.

image 


Į ką atkreipti dėmesį derinant aksesuarus prie drabužių?

Aksesuarai, kaip ir drabužiai, turi tikti tavo siluetui. Kadangi,- tai yra detalės, ne tik atkreipiančios į save dėmesį, bet ir suteikiančios kūnui apimtį. Todėl, pirmiausia, nereikėtų dėvėti aksesuarų problematiškose kūno vietose. Antra, reikia nepamiršti, kad aksesuaras turėtų drabužį puošti, o ne jį užgožti, nebent aksesuaras būtų svarbiausia aprangos dalis.

Kas moterį labiausiai puošia?

Pasitikėjimas savo išvaizda.

Ar Tau pasitaiko dienų, kai „neturi kuo apsirengti, nors spintoje nebėra vietos naujiems marškinėliams“?

Ne tik klientams patariu, kaip susitvarkyti su savo spinta ir išlaikyti ją kuo naudingesne, bet ir pati tomis žiniomis vadovaujuosi. Todėl dažniausiai turiu ne tik vietos spintoje, bet ir ką apsirengti. Nors nemeluosiu, būna tokių dienų, kai tiesiog nieks netinka, o tai dažniausiai yra labiau susiję su nuotaika, o ne su spintos turiniu. Tačiau turiu kelis variantus krizės atveju, su kuriais visada gerai jaučiuosi ir, tikiuosi, atrodau (šypsosi).

Gyvenimo moto?

Gyventi įdomiai.

Stiliaus ikona?

Nėra vienos konkrečios asmenybės, kurią galėčiau vadinti savo stiliaus ikona. Yra tiek nesuvokiamai talentingų dizainerių, Karl Lagerfield, Christobal Balenciaga, Marc Jacobs, Dries van Noten, Alexander McQueen, Issey Miyake ir kiti, kad stiliaus supratimas formuojasi matant visų jų darbus ir tampa keistu montažu, kuris tokia savo forma gyvena turbūt tik mano vaizduotėje (šypsosi).


Dėkojame už patarimus ir linkime sėkmės nuolatinėse stiliaus paieškose!


uždarytas: interviu
Kvanto 2 best answers 178 thumbs up paklausė 2015 Kov 3

Dievinu raudoną spalvą

Neturiu mėgstamiausios spalvos, bet linkčiau prie juodos.
Mano megstamiausia spalva yra Raudona.

Žalia!! Pavasariškiausia. Bet man patinka žalia ryški spalva!!

Megstamiausia spalva raudona.


Mėgstamiausia spalva - mėlyna

Sveikiname nugalėtoją Neringą Čepulienę!image !

Ne tas, kurio ieškai?
Užduok savo klausimą!
nemokamai + be registracijos

x
Made by Memelpower
...