Apie Mus

Kas mes esame?

Mes esame kūrybingų žmonių komanda, kurie nori sukurti kažką naujo pasaulyje. Kažką, kas būtų nauja, naudinga, praktiška. Mes mylime savo darbą ir esame įsitikinę, kad mūsų inovacijos yra naudingos mūsų klientams.

Kas sudaro mūsų komandą?

profile image
Vadybininkas ir įkūrėjas
Mūsų tikslas yra išspręsti senas problemas, pasitelkiant naujus būdus. Mūsų svetainė padeda klientams ir paslaugų teikėjams rasti vieniems kitus ir užmegzti kontaktą.
profile image
Patarėjas teisiniais klausimais
Prisidėti prie svetainės, man reiškia gebėjimą įveikti iššūkius ir sukurti geresnę ateitį.
profile image
Dizaineris / svetainės kūrėjas
Svetainė "Kvanto" padėjo man suprasti, kas yra svarbiausia: geniali idėja ir kompetentinga komanda.
profile image
Komunikacijos specialistė
Mano smalsumas padėjo atrasti "Kvanto". Man labai malonu prisidėti prie projekto vystymo, nes čia lietuviai yra dėmesio centre.
profile image
Žinių ekspertas
Aš realizuoju visą savo potencialą žinių forumui svetainėje "Kvanto". Kiekvieną dieną mane džiugina galimybė padėti kitiems.
profile image
Mokslininkė
Aš matau, kokią įtaką "Kvanto" gali turėti visuomenei, todėl visapusiškai remiu šį puikų projektą.
profile image
Žinių ekspertė/ Redakcija
Džiaugiuosi galėdama nuo pat pradžių prisidėti prie šio projekto. Kasdien manęs laukia naujos užduotys, kurias mes sėkmingai įveikiame kartu su komanda.

Ką mes darome?

Mes kuriame portalą, kuriame paslaugų teikėjai ir klientai galėtų surasti vieni kitus. Mes mėgstame minimalizmą ir paprastumą, kurie būdingi mūsų svetainės pagrindiniam puslapiui, paieškos, bei užsakymo sistemai.

"Kvanto" yra pirmas tokio tipo portalas paslaugų teikimo rinkoje Lietuvoje. Jo pagalba klientai gali lengvai surasti paslaugų teikėjus ir dviem pelės paspaudimais užsakyti paslaugą. Mums svarbiausia yra padėti susisiekti asmeniui su asmeniu.

"Kvanto" dėmesys yra nukreiptas į paslaugų teikėjus, kurie nori rasti naujų klientų, bei siekia, kad jų paslaugos būtų užsakomos internete. Naudotis "Kvanto" yra įvairiapusiškai naudinga, nes paslaugų teikėjai yra lengviau randami, atkreipia į save dėmesį, paslaugos gali būti užsakomos paspaudus užsakymo mygtuką, kuris gali būti rodomas paslaugų teikėjų internetiniame puslapyje, bei gali būti nurodomos kainos atskiroms paslaugoms. Klientai, naudodamiesi paieškos programa, gali greitai rasti reikiamą paslaugą reikiamu metu, reikiamoje vietoje, geriausia kaina.

"Kvanto" pagalba savo paslaugas siūlantys paslaugų teikėjai gali būti pvz. fotografai, advokatai, konsultantai, dizaineriai, kirpėjai, gydytojai, programuotojai, amatinikai ir t.t. Teikiamos paslaugos yra įvairios, taigi įvairiapusiškumas būdingas ir "Kvanto".

Kodėl portalas vadinasi "kvanto.lt"?

"Kvanto" - tai lietuviškai parašytas lotyniškas žodis "quanto", reiškiantis "daug". "Kvanto" sutelkia daug žmonių, padeda spręsti problemas ir pagerina paslaugų teikimo kokybę Lietuvoje.

Kas mus remia?

Mes džiaugiamės, kad nuo pat pradžių mus remia mūsų draugai:

invest lithuania kulturos fabrikas

Made by Memelpower
...